Afoni.net Kadınlar Forumu Hakkında

Kadın sitesi http://www.afoni.net sadelik ve işlevsellik temelinde kurulmuştur. Aşırı derecede karmaşık ve bunaltıcı olan web sitelerinden farklı ve içerikten çok stili tercih edenlere meydan okumak istedik.

Sağlık, diyet, moda, stil, aşk, cinsellik, evlilik, güzellik, makyaj, anne, çocuk, bebek, hamilelik ve alışveriş gibi konular kadın sitesi Afoni.net’de yer alır.

Misyonumuz basit, kadınlar için en kapsamlı ve sezgisel çevrimiçi topluluk olmak. Bazen sadece büyük, yerleşik web sitelerinde gezinmek için bilgisayar bilimleri diplomasına ihtiyacımız varmış gibi geliyor. Kadın Sitesinin kullanımı kolay olacak, ancak aynı zamanda arkadaş canlısı ve misafirperver bir topluluğun yanı sıra harika bilgilerle dolu olacak.

Size hizmet vermenin önceliğimiz olduğunun farkındayız, büyük reklam verenleri çekmek ve sitemizi dikkat dağıtıcı ve alakasız bilgilerle doldurmak değil. Bu sitenin gelecekteki gelişimini siz etkiliyorsunuz, biz yeni, taze ve yenilikçiyiz ve söyleyeceklerinizi dinleyerek bunu size kanıtlamak istiyoruz. Geri bildiriminizi memnuniyetle karşılıyoruz ve bize gönderdiğiniz her bir e-postayı ve yorumu okuyoruz.

Uğradığınız için teşekkürler, sizi Kadın Forumu’nun bir üyesi olarak ağırlamayı ve daha iyi tanımayı dört gözle bekliyoruz.

KVKK talepleri için:[email protected]
Hukuksal sorunlar için:[email protected]
Ban ve Diğer sorunlar için:[email protected]